119 | KOMPOZICE
AGHAMIAN Karen (1946)
- starting price: 3 000 CZK
- hammer price: 3 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Kombinovaná technika na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, datace 1992, signováno vlevo dole AKaren.